صفحه اصلی > آرشیو مطالب > بیداری اسلامی 
1398/07/26


 تاریخ: چهارشنبه ٣٠ آذر ١٣٩١      ساعت: ١٨:٢١        شماره خبر: ٢٣٩٥٥          پرینت
نگرانی اروپا از وضع حقوق بشر در بحرین

نگرانی اروپا از وضع حقوق بشر در بحرین

گروه گزارش: دبيركل سازمان اروپایی-بحرینی حقوق بشر گفت: کشورهای اروپایی خواهان حفظ منافع خود در بحرین هستند و نمی خواهند رژیم بحرین را به علت نقض آشکار حقوق بشر محکوم کنند.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی،  "حسین جواد" در گفت وگو با شبکه خبری العالم گفت: هیئت پارلمانی اروپا که برای اطلاع از وضعیت حقوق بشر در بحرین به این کشور سفر کرده است، از اوضاع حقوق بشر در بحرین به شدت نگران است، اما به هرحال کشورهای اروپایی خواهان حفظ منافع خود در بحرین هستند و نمی خواهند در این زمینه رودرروی رژیم بایستند.
وی افزود: رژیم بحرین برای خانم "مارگاریت" از اعضای این هیئت اروپایی ویزای ورود به منامه صادر نکرد، زیرا وی در نشست سه هفته پیش در بروکسل با اعضای مرکز حقوق بشر بحرین و سازمان اروپایی- بحرینی حقوق بشر، مواضع تندی در قبال رژیم آل خلیفه اتخاذ کرده بود.
حسین جواد تصریح کرد هیئت پارلمانی اروپا در سفر خود به  بحرین که تا روز جمعه آینده ادامه خواهد داشت، با فعالان حقوق بشر در زندان ها، خانواده های قربانیان و اعضای سازمان های حقوقی، دیدار خواهد کرد.
وی در ادامه، محدود کردن آزادی های قانونی و بازداشت شرکت کنندگان در تظاهرات مسالمت آمیز را از موارد نقض حقوق بشر در بحرین برشمرد و گفت: این اقدامات موجب شده رژیم بحرین از سوی همه سازمان های حقوقی بین المللی محکوم شود و برخی کشورهای غربی نیز ورود تعدادی از مسئولان بحرینی را به کشور خود ممنوع کرده اند.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار


 

                                                  تمام حقوق اين پايگاه متعلق به مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

                                              تلفن تماس: 37172460 - 25 - 98+ ll نمابر: 37172457 - 25 - 98+ ll ايميل: news@miu.ac.ir