صفحه اصلی > مهمترین اخبار > نمایش خبر 
1397/03/31


    رئیس موسسه الحکمه اعلام کرد:

  تدوین 48 بسته آموزشی جدید در موسسه الحکمه


  تاريخ  انتشار خبر: پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٦

  ساعت انتشار خبر: ١٠:١٧

  شماره خبر: ٨٨٥٨٢


گروه گزارش: مؤسسه آموزش های کوتاه مدت و فرصت های مطالعاتی الحکمه، 48 بسته آموزشی جدید را تهیه و ارائه نمود.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعةالمصطفی، حجت الاسلام والمسلمین محسن ملک افضلی، رئیس موسسه الحکمه، با اعلام این خبر گفت: پیرو دستور رئیس جامعه المصطفی مبنی بر تهیه بسته های آموزشی کوتاه مدت و متون درسی مربوط، به فضل الهی این توفیق حاصل شد که  با حمایت معاونت آموزش جامعه المصطفی، 48 بسته آموزشی جدید تهیه و به تایید آن معاونت برسد. 

وی افزود: همچنین تا کنون حدود 25 متن درسی مراحل تدوین و ارزیابی را طی کرده و جهت صدور مجوز نشر به معاونت پژوهش ارسال شده است. حدود 25 متن دیگر نیز در مرحله تدوین و ارزیابی است که امیدواریم به زودی به سرانجام برسد.

 رئیس موسسه الحکمه درباره فعالیت های در دستور کار امسال این موسسه نیز اظهار داشت: برای سال جاری، تهیه 27 بسته آموزشی و 31 متن درسی در دستور کار قرار گرفته است. 

وی با اشاره به فرایند تهیه بسته ها و متون آموزشی در این موسسه، ابراز داشت: اجرای طرح نیازسنجی آموزشی، تشکیل کارگروه تعیین اولویت های بسته ها و متنهای آموزشی و استاد مربوط، بررسی طرح پیشنهادی اولیه استاد در شورای علمی موسسه، انعقاد قرارداد با اساتید جهت تهیه بسته و تدوین متون، ارزیابی آثار خاتمه یافته در دو مرحله و رفع ایرادات آنها، ارسال عناوین متون به معاونت آموزش ستاد جهت تایید انطباق با برنامه های مصوب مربوط به موسسه و ارسال متون به معاونت پژوهش جهت سیر مراحل تصویب در شورای ممیزی نشر المصطفی، روند تهیه بسته ها و متون آموزشی در موسسه الحکمه را تشکیل می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین ملک افضلی، در پایان از همه اساتیدی که موسسه الحکمه را در تهیه کتب درسی و بسته های آموزشی یاری رسانده اند، تقدیر و تشکر نمود.


        نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار
 

                                                  تمام حقوق اين پايگاه متعلق به مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

                                              تلفن تماس: 37172460 - 25 - 98+ ll نمابر: 37172457 - 25 - 98+ ll ايميل: news@miu.ac.ir