مرور سریع بیانیه گام دوم انقلاب

مرور سریع بیانیه گام دوم انقلاب

ریاست | آموزش | ارتباطات و بین الملل | پژوهش | فرهنگی تربیتی | بین الملل | یادداشت | آرشیو نشریات | چندرسانه ای | پیوندها | ارتباط با ما | العربیة | ENGLISH |
صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل


 تاریخ: سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧      ساعت: ١٠:٥٠        شماره خبر: ٩٥٨٧٣          پرینت

معاون جدید آموزش جامعه‌المصطفی‌العالمیه معرفی شد + متن حکم

مراسم معارفه معاون جدید آموزش جامعه‌المصطفی با حضور رئیس جامعه‌المصطفی، مدیران و کارشناسان این معاونت برگزار شد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعه‌المصطفی، «حجت الاسلام والمسلمین عباسی» رئیس جامعة‌المصطفی، پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه معاون جدید آموزش جامعه‌المصطفی، ضمن تقدیر از تلاش و خدمات ارزشمند کارکنان معاونت آموزش المصطفی، گفت: حضور مجموعه‌ای از نیروهای پرکار، کاردان و باتجربه در معاوت آموزش، سرمایه انسانی ارزشمندی را در پیشبرد رسالت‌های جامعه‌المصطفی فراهم نموده است.

وی در ادامه ضمن تشریح ابعاد شخصیتی «حجت‌الاسلام والمسلمین‌ جزایری»، معاون جدید آموزش جامعه‌المصطفی، خاطرنشان کرد: انتخاب شخصیت فاخر و شایسته از بین المصفائیان و یکی از اعضای هیئت علمی جامعه‌المصطفی بسیار دشوار بود که پس از بررسی‌های لازم، با توجه به شایستگی‌های روشن، حجت‌الاسلام والمسلمین‌ جزایری برای این امر انتخاب شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ عباسی نظم در امور را از شاخصه‌های مهم شخصیتی معاون جدید آموزش جامعه‌المصطفی دانست و خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین‌ جزایری ضمن تخصص در مباحث فقهی، اصولی، حقوقی، تفسیری و ادبی، با ذهن و عمل منضبط و براساس آیین‌نامه‌ها، ارتباطات معاونت آموزش را با قاعده و ضابطه به پیش خواهد برد.

رئیس جامعة‌المصطفی حضور حجت‌الاسلام والمسلمین‌ جزایری در حوزه علمیه و آشنایی با مراکز صفی و ستادی را تجربه‌ای ارزشمند برای خدمت‌رسانی در جامعه‌المصطفی دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ عباسی با بیان این که معاونت آموزش قلب اطلاعاتی و آماری جامعة‌المصطفی به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: به‌روزرسانی اطلاعات و آمار آموزشی و پذیرشی توسط سامانه‌های هوشمند، نقش مهمی در برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری‌های کلان ایفا می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ جزایری، معاون جدید آموزش جامعه‌المصطفی نیز در ادامه این مراسم، ضمن تقدیر از حسن اعتماد رئیس جامعة‌المصطفی، خاطرنشان کرد: ادامه مسیر حجت‌الاسلام والمسلمین‌ دکتر عباسی در معاونت آموزش و حرکت به سمت جلو کار دشواری است که تنها در گرو فضل خداوند متعال تحقق می‌یابد؛ امیدواریم بتوانیم از همه ظرفیت‌ها و تجربیات ارزشمند دوستان در پویایی فعالیت‌ها استفاده نماییم.

وی با بیان این که ما همواره خود را مدیون جامعه‌المصطفی می‌دانیم، اذعان داشت: گام نهادن در مسیری که بازتاب آن در عرصه‌های بین‌المللی تجلی می‌یابد، توفیقی عظیم خداوند متعال است؛ نیاز است ضمن تمسک به فعالیت‌های جهادی، با حداقل امکانات حداکثر بهره‌برداری را رقم بزنیم.

معاون جدید آموزش جامعة‌المصطفی نوآوری را از مهم‌ترین اقتضائات کار جهادی دانست و یادآور شد: عناوین و مسئولیت‌های دنیوی نباید تحت هیج شرایطی بر انسان تأثیر گذارد؛ همه این عناوین و مسئولیت‌ها آزمونی است که در روز قیامت درباره آنها از ما بازخواست خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ جزایری گام نهادن در مسیر نشر معارف اسلام و اهل‌بیت(علیهم‌السلام) را لطف بزرگ ذات اقدس الهی دانست و اذعان داشت: باید هوشمندانه و مدبرانه طرح‌ها و برنامه‌های جدیدی عملیاتی نموده، با حداقل شرایط به حداکثر دست‌آوردها برسیم.

 

متن حکم رئیس جامعة المصطفی العالمیة بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای دکتر سید حمید جزایری(زید توفیقه)

با سلام و تحیت؛

با استعانت از خداوند متعال، نظر به شایستگی‌های علمی و اخلاقی و تجارب ارزشمند مدیریتی جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان «معاون آموزشی المصطفی» منصوب می‌شوید.

لازم می‌دانم بر پیگیری مأموریت‌های مهم این معاونت از جمله پذیرش ضابطه‌مند و نخبه‌گرا و سنجش و آزمون‌های علمی و کارشناسی شده تا برنامه‌ریزی روزآمد آموزشی و ساماندهی مراکز و واحدهای صفی آموزشی و انتظام‌بخشی امور تحصیلی هم‌چون صدور شناسه‌ها و مدارک و گواهینامه‌ها و تنظیم مقررات و آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها و نظارت بر فرایندهای آموزشی صف داخل و خارج و سامان‌بخشی به امور اساتید و گروه‌های علمی تأکید کنم.

به یقین اجرایی‌سازی طرح تحول آموزشی المصطفی که محصول کارشناسی‌ها و تأملات چندین ساله جمع زیادی از اساتید و مدیران و فضلای المصطفی است به‌عنوان مهمترین مأموریت کنونی این معاونت مدنظر خواهد بود.

در همین جا بر بهره‌گیری از ظرفیت کارشناسی اعضای محترم هیئت علمی و اساتید گرانقدر و مدیران و کارشناسان مجرب آن معاونت به‌عنوان یک راهبرد اساسی تأکید می‌‌شود.

توفیق و تأیید شما را در این مسئولیت مهم از خدای بزرگ مسألت دارم.

 

علی عباسی

رئیس جامعة المصطفی العالمیة


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار

صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل