ریاست | آموزش | ارتباطات و بین الملل | پژوهش | فرهنگی تربیتی | بین الملل | یادداشت | آرشیو نشریات | چندرسانه ای | پیوندها | ارتباط با ما | العربیة | ENGLISH |
صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل


 تاریخ: سه شنبه ١٧ دی ١٣٩٨      ساعت: ٠٨:٣٢        شماره خبر: ١٠٩٧٥٤          پرینت

بازدید معاونان جامعةالمصطفی از جامعةالمصطفی- واحد مشهد

گروه خبر: معاون آموزش جامعةالمصطفی و هیئت همراه، از جامعةالمصطفی- واحد مشهد بازدید کردند.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعةالمصطفی، «حجت‌الاسلام والمسلمین‌ سیدحمید جزایری»، معاون آموزش جامعةالمصطفی، در دیدار طلاب مدرسه عالی برادران جامعةالمصطفی- واحد مشهد، ضمن عرض تسلیت و بیان شرح حالی از مقام والای «شهید سلیمانی» گفت: شهید سلیمانی رمزی داشت و رمز او در کسب این مقدار علاقه در دل‌های مردم، به خاطر این بود که از روزی که او وارد میدان شد تا لحظه آخر، خود را ندید و ذوب خداوند و راه خدا شد.

وی در تأیید این سخن ادامه داد: سردار شهید سلیمانی در وصیت‌نامه خود آورده است که  مرا در بین شهدا به خاک بسپارید و روی قبر من بنویسید: سرباز اسلام.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ جزایری اظهار داشت: دوست و دشمن اعتراف دارند که اگر سردار سلیمانی نبود، شرایط منطقه دگرگون بود. با وجود این، نمی‌توانید جمله‌ای از وی در کلامش پیدا کنید که این موضوع را بیان کرده باشد. این جاست که اگر انسان عبد خدا شد، چون به حق متوسل می‌شود، ابدی و همیشگی می‌گردد و او به ما درس داد که اگر انسان به خدا متوسل شود، می‌تواند به این مقام والا برسد.

وی در ادامه گفت: شهید سلیمانی معلم بزرگی بود که همه ما باید بکوشیم سرباز و ادامه‌دهنده راه او باشیم. هدفتان این باشد که علم را گامی جلوتر ببرید. باید همتمان را بلند کنیم و در زمینه قرآن و حدیث قدمی جلوتر ببریم. مطالعه و تسلط بر کتب درسی و غیردرسی همت می خواهد، ولی همت والا این است که علوم موجود را ارتقا ببخشیم و سبب رشد آن علوم باشیم. با انس با قرآن است که می‌توانیم خود را ارتقا دهیم.

در ادامه، معاون آموزش المصطفی و هیئت همراه، در مدرسه قائم(عج) با مدیران مدارس پیوسته جامعةالمصطفی دیدار کردند و به تبادل نظر پرداختند.

در ادامه حضور معاون آموزش و هیئت همراه، در جلسه‌ای در ستاد مرکزی جامعةالمصطفی- واحد مشهد، با حضور رئیس جامعةالمصطفی- واحد مشهد، هیئت علمی و اعضای شورای نمایندگی المصطفی در خراسان به مسائل آموزشی و ارتقای سطح علمی طلاب پرداختند.

همچنین «آقای مثنوی»، معاون اداری- مالی، به همراه هیئت همراه، از جامعةالمصطفی- واحد اصفهان بازدید کرد.

مهم‌ترین برنامه‌های معاون اداری- مالی به شرح زیر بود:

 

جلسه با رئیس جامعةالمصطفی- واحد اصفهان

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ ملکی ضمن تقدیر و تشکر از معاون اداری- مالی المصطفی(ص) و ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های اصفهان، درباره رعایت صرفه‌جویی در هزینه‌کردها و استقلال مالی نمایندگی اصفهان سخن گفت. 

 

جلسه با کارکنان اداری- مالی

در این جلسه، معاونت اداری- مالی نمایندگی گزارشی درباره میزان و نحوه عملکرد در سال جاری ارائه کرد و در ادامه، کارشناسان مربوط مواردی برشمردند.

 

جلسه با هیئت رئیسه

در این جلسه نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکردها، ضرورت هدفمندتر شدن فعالیت‌های جامعةالمصطفی- واحد اصفهان مورد تأکید قرار گرفت.

 

بازدید از مدرسه عالی بنت‌المصطفی و نمایشگاه رحمةللعالمین

در این بازدید، معاون اداری- مالی ضمن بازدید از بنت‌المصطفی، بخش آموزش زبان و تمهیدیه و خوابگاه معصومیه(س) و بررسی وضعیت این واحدها، از نمایشگاه رحمةللعالمین مدرسه عالی بنت‌المصطفی بازدید نمود.

 

جلسه عمومی با کارکنان و اعضای هیئت علمی

در این جلسه، درباره یکسری از مشکلات المصطفی سخن به میان آمد.

در ادامه، آقای مثنوی به پرسش‌های کارکنان درباره مشکلات مرتبط با حوزه اداری- مالی پاسخ داد.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار

صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل