مرور سریع بیانیه گام دوم انقلاب

مرور سریع بیانیه گام دوم انقلاب

ریاست | آموزش | ارتباطات و بین الملل | پژوهش | فرهنگی تربیتی | بین الملل | یادداشت | آرشیو نشریات | چندرسانه ای | پیوندها | ارتباط با ما | العربیة | ENGLISH |
صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل


 تاریخ: شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧      ساعت: ١٨:٠٣        شماره خبر: ٩٥٥٢٩          پرینت
بیانیه جامعه‌المصطفی به مناسبت روز ملی 13 آبان

بیانیه جامعه‌المصطفی به مناسبت روز ملی 13 آبان

بار دیگر، با الهام از سخنان رهبر انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) به مستکبران جهان اعلام می‌کنیم که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی، ایستادگی و سلطه‌ناپذیری را سرلوحه خویش قرار می‌دهیم و نوک پیکان را به سمت امریکای پیمان‌شکن و ایادی آن نشانه می‌رویم.

گروه گزارش: جامعه‌المصطفی در سالروز 13 آبان‌مان، بیانیه‌ای صادر کرد.


به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعه‌المصطفی، متن بیانیه به این شرح است:

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی): امروز تنها کشوری که امریکا کوچک‌ترین نقشی در تصمیمات آن ندارد، جمهوری اسلامی ایران است و این، به معنای شکست امریکاست.


۱۳ آبان‌ماه در فرهنگ و تاریخ انقلاب اسلامی و مبارزه مستمر و بی‌امان ملت ایران با امریکا و نظام سلطه و استکبار، حاوی پیام‌های معنادار و الهام‌بخشی است که تکرار و یادآوری آن در هر سال، به ویژه برای نسل‌های جدید و جوان کشور، بسیار راه‌گشا بوده، می‌تواند سیال بودن هوشمندی و هوشیاری ملی را در قبال توطئه‌ها و ترفندهای شیطان بزرگ در جامعه تضمین و دائمی سازد.
 13 آبان‌ماه ورای حوادث مهم سه‌گانه تاریخی، که با «تبعید امام(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش‌آموزان به دست دژخیمان شاه در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام(ره) در سال ۱۳۵۸» پدید آمده است، نماد استکبارستیزی و شکست‌ناپذیری ملت ایران در عرصه مقابله با امریکا و جریان پلید استکباری در تاریخ معاصر به شمار می‌رود.
امروز ملت‌های ستمدیده و زیرسلطه بیدار شده‌اند و با پیروی از انقلاب پیروزمندانه اسلامی ایران، به خیزش عظیم براندازی نظام سلطه و به دست گرفتن سرنوشت خود همت گماشته‌اند. بی‌تردید، رمز بقا و موفقیت نظام و انقلاب، در مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم سلطه، پایبندی به آرمان‌های اصیل اسلام و پیروی از ولایت فقیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) است.
بار دیگر، با الهام از سخنان رهبر انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) به مستکبران جهان اعلام می‌کنیم که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی، ایستادگی و سلطه‌ناپذیری را سرلوحه خویش قرار می‌دهیم و همچنان نوک پیکان را به سمت امریکای پیمان‌شکن و ایادی آن نشانه می‌رویم که بدون تردید، ادامه راه مقدس شهداست.
جامعه‌المصطفی‌العالمیه، ضمن دعوت از مردم به شرکت در راه‌پیمایی این روز همراه با المصطفائیان، عمل به توصيه‌های امروز رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) به جوانان مبنی بر «هوشياری مقابل فريب و لبخند دروغين دشمن»، «ترويج و تبيين نظريه مقاومت» و «احساس مسئوليت در قبال موضوع پيشرفت كشور»، پشتوانه خلل‌ناپذير آينده درخشان و دست برتر ملت ايران برای نيل به قله‌های ممتاز در تعاملات جهانی است. ترديدی نيست فصل‌الخطاب دانستن مواضع، منويات و توصيه‌های مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در همه زمينه‌ها و عرصه‌های راهبردی در مقابله با امريكا و سياست‌ها و سناريوهای ضد ايرانی نظام سلطه و صهيونيسم، ضمن خنثی‌سازی ترفندها و نقشه‌های دشمن، به ويژه در ميدان جنگ اقتصادی، ظرفيت‌ها و فرصت‌های بالقوه و بالفعل كشور را به گونه‌ای هوشمندانه در چارچوب نقشه راه ترسيم‌شده معظم‌له برای راهيابی به دروازه‌های تمدن نوين اسلامی و تأمين منافع و مصالح ملی، مهندسی و فعال خواهد ساخت.

جامعه‌المصطفی‌العالمیه
آبان‌ماه 1397

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار

صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل