ریاست | آموزش | ارتباطات و بین الملل | پژوهش | فرهنگی تربیتی | بین الملل | یادداشت | آرشیو نشریات | چندرسانه ای | پیوندها | ارتباط با ما | العربیة | ENGLISH |
صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل


 تاریخ: پنج شنبه ٩ خرداد ١٣٩٨      ساعت: ٠٨:٤٠        شماره خبر: ١٠٠٠٥٤          پرینت

با حضور معاون، مدیران کل و کارکنان معاونت برگزار شد

جلسه عمومی معاونت ارتباطات و بین‌الملل جامعه‌المصطفی

جلسه عمومی معاونت ارتباطات و بین‌الملل، با حضور «حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر قنبری» و مدیران کل، کارشناسان و کارکنان معاونت، در سالن جلسات سازمان مرکزی جامعة‌المصطفی برگزار شد.

گروه خبر: جلسه عمومی معاونت ارتباطات و بین‌الملل، با حضور «حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر قنبری»، معاون ارتباطات و بین‌‌الملل و مدیران کل، کارشناسان و کارکنان معاونت، در سالن جلسات سازمان مرکزی جامعه‌المصطفی برگزار شد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعه‌المصطفی، در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر قنبری، ضمن تسلیت شهادت مولای متقیان، حضرت امیرمؤمنان علی(ع)، با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام(ص) در دهه پایانی ماه مبارک رمضان، شب‌زنده‌داری می‌کردند و  از این ساعات بهره‌های فراوان می‌بردند.

معاون ارتباطات و بین‌الملل ادامه داد: لازم است ما نیز از این ایام به خوبی استفاده ببریم. همچنین طبق آموزه‌های دینی، بسیار شایسته است در چنین فرصت‌هایی، در حق یکدیگر دعا کنیم، زیرا بنابر روایات، اگر دیگران در حق ما دعا کنند، احتمال استجابت آن بسیار بیشتر از زمانی است که در حق خویش دعا نماییم.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر قنبری، در ادامه، با بیان این که به‌روزرسانی ساختار سازمانی، موجب بالندگی و پویایی هر سازمان است، گفت: به تازگی، در ساختار جامعه‌المصطفی و بالطبع، در ساختار معاونت ارتباطات و بین‌الملل تغییراتی اعمال شده است ؛ برای نمونه، در این معاونت، سه‌ اداره‌کل منطقه‌ای، به «اداره‌کل بین‌الملل» تبدیل شد. از سوی دیگر، اداره تشریفات به این معاونت اضافه گردید.

وی، با اشاره به ادامه فعالیت اداره‌کل روابط عمومی و نیز اداره‌کل دانش‌آموختگان ابراز کرد: منطقه‌بندی حضور جامعه‌المصطفی در عرصه بین‌الملل، بحث دیگری بود که از چندی پیش اجرایی شده است. بدین ترتیب، تغییراتی در شیوه حضور جامعه‌المصطفی در خارج کشور به وجود خواهد آمد.

دکتر قنبری تصریح کرد: لازم است مسئولان و نمایندگانی که در دوره جدید کار را در دست می‌گیرند، با حضور در جلسات، بیشتر با ابعاد کار آشنا شوند. همچنین انتظارات معاونت ارتباطات و بین‌الملل به آنان منتقل گردد.

معاون ارتباطات و بین‌الملل، اعمال این تغییرات موجب تغییر جایگاه برخی از نیروهای معاونت دانست و خاطرنشان ساخت: با توجه به ساختار جامعه‌المصطفی و ظرفیت فراوان آن و نیز وجود جایگاه تخصصی متعدد، می‌توان در صورت لزوم، از برخی نیروها در مسئولیت‌های دیگر استفاده نمود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر قنبری، در بخش دیگری از سخنانش، بیان نمود: بنابر تصریح دعای جوشن کبیر، حکم‌رانی خدا بر عالم، همیشگی است و هیچ کسی چنین حکمی را به باری‌تعالی تفویض نکرده است که بتواند پس بگیرد، ولی مناصب دنیا، به هیچ کس تعلق ندارد. البته احکامی هم که خداوند برای افراد الهی صادر می‌نماید، دائمی خواهد بود.

وی وظیفه همه المصطفائیان را از نظر سازمانی، همراهی و حمایت از بخش‌های مختلف جامعه‌‌المصطفی دانست و همگان را به تحمل سختی‌هایی دعوت نمود که در مسیر انجام وظیفه رخ خواهد داد.

شایان ذکر است در پایان جلسه، برخی از حاضران ضمن تقدیر از «آقای حیدری»، مدیرکل پیشین آسیا و اقیانوسیه، نکاتی را به منظور پیش‌برد هر چه بهتر اهداف معاونت مطرح نمودند.

تقدیر معاون ارتباطات و بین‌الملل از آقای حیدری و اعطای حکم مدیرکلی بین‌الملل «آقای شهیدی»، پایان‌بخش این جلسه بود.  


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار

صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل