ریاست | آموزش | ارتباطات و بین الملل | پژوهش | فرهنگی تربیتی | بین الملل | یادداشت | آرشیو نشریات | چندرسانه ای | پیوندها | ارتباط با ما | العربیة | ENGLISH |
صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل


 تاریخ: چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨      ساعت: ١٤:٥٤        شماره خبر: ١١٠٤٧٣          پرینت

سخنان رئیس جامعةالمصطفی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سنندج

گروه خبر: رئیس جامعة‌المصطفی اظهار کرد:‌ با حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه عین‌الاسد امریکا، هیمنه و اقتدار پوشالی امریکا در چشم جهانیان از بین رفت و مشخص شد نباید از این قدرت‌های پوشالی هراسی به دل راه داد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعةالمصطفی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی در اجتماع راهپیمایی‌کنندگان روز ۲۲ بهمن در سنندج اظهار داشت: شهدای انقلاب، شهید عزیزمان «سردار سلیمانی»، از افق بالا به این جمعیت، به این مردم وفادار نگاه کنید و اطمینان داشته باشید که راه پرافتخار شما به همت این جوانان ادامه خواهد داشت.

رئیس جامعة‌المصطفی گفت: تا آخرین نفر، آخرین نفس و آخرین قطره خون در این مسیر ایستاده‌ایم و به دشمنان اعلام می‌کنیم انقلاب اسلامی پس از ۴۱ سال، بانشاط‌تر از روز نخست در دنیا می‌درخشد.

وی خطاب به دشمنان انقلاب گفت: این ملت پرافتخار، پایدار و مقاوم، همه توطئه‌هایی را که از اول انقلاب تا امروز با هزینه بسیار زیاد طراحی و اجرا کردید، خنثی نموده است و یقین بدانید در آینده نیز چنین خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی تصریح کرد: برخی از دشمنان، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیش‌بینی کردند که انقلاب اسلامی چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی خود را نخواهد دید، ولی دیدید که این افراد صحنه را ناکام ترک کردند، ولی انقلاب اسلامی قوی‌تر از گذشته به پیش می‌رود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی عنوان کرد: دشمنان ما حضور، استقامت و ایستادگی ملت ما را پس از ۴۱ سال ببینند. آینده از آنِ نسل جوان و عزیز ماست؛ آنان به مثابه نسل قبل، پایدار و محکم در این مسیر ایستاده‌اند.

وی اذعان کرد: دشمنان می‌پنداشتند با به شهادت رساندن شهید سلیمانی، مقاومت در منطقه را متوقف خواهند کرد، ولی حضور مردم ما را دیدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی تصریح کرد: ما مردم ایران، عراق و افغانستان برادر و اعضای یک خانواده هستیم و سرنوشت مشترک داریم و هرگز از هم جدا نخواهیم شد.

وی عنوان کرد: دشمنان ما همه توان و امکانات خود را برای ایجاد اختلاف بین ملت‌های منطقه به صحنه آوردند، ولی آمیختگی خون شهید سلیمانی و شهید ابومهدی، اپیوند مقاومت اسلامی را محکم‌تر کرد و نشان داد اتحاد در این منطقه ناگسستنی است.

رئیس جامعة‌المصطفی اذعان داشت:‌ این اتحاد، یگانگی و حرکت عظیم، به برکت انقلاب اسلامی در منطقه ایجاد شده است. دشمنان ما هرگز گمان نمی‌کردند انقلاب اسلامی ایران این امواج عظیم را در جهان ایجاد کند.

وی با بیان این که امروز ملت‌های منطقه برای بیرون کردن بیگانگان متحد شده‌اند، خطاب به سران استکبار گفت: شما بیگانه و غریبه‌هایی هستید که خودخوانده، از هزاران کیلومتر آن سوتر با هدف ایجاد آشوب و جنگ به منطقه ما آمده‌اید.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی گفت: مسئولان دولت و نمایندگان پارلمان عراق، قانون وضع کرده‌اند که امریکایی‌ها باید منطقه را ترک کنند؛ همه منطقه ما امروز به دنبال تحقق این امر هستند. بهای خون شهید سلیمانی و همراهانش و مجاهدت‌های سالیانه او این است که ریشه بیگانگان از منطقه کنده شود و به یاری خدا این اتفاق رخ خواهد داد.

رئیس جامعة‌المصطفی اذعان کرد: امروز و در چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب، که نقطه عطفی در تاریخ ملت، منطقه و جهان به شمار می‌رود، با نگاهی امیدوار به آینده ایستاده‌ایم و تلاش دشمنان و امپراتوری رسانه‌ای آنان برای القای ناامیدی در نسل آینده ما ناکام مانده است.

وی تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند به جوانان منطقه القا کنند که بدون آنها نمی‌توانند زندگی نمایند، ولی این انقلاب و 41 سال ایستادگی آن نشان داد آنچه می‌گویند، پوچ است.

رئیس جامعة‌المصطفی اظهار کرد:‌ چه کسی جرئت می‌کرد به امریکا و نیروهای آنها حمله کند؟! انقلاب اسلامی هیمنه و اقتدار پوشالی این ابرقدرت را در چشم جهانیان شکست و نشان داد نباید از این قدرت‌های پوشالی ترسید و هراس به دل راه داد.

وی عنوان کرد: آینده و افقی روشن، در انتظار شما آینده‌سازان و جوانان این مرز و بوم است. راه ما صحیح و روشن است. باید مقاومت کرد و ایستاد و به وعده خدا اطمینان داشت که خدا با ماست و وقتی خدا با ماست، از هیچ قدرتی ترس و هراسی به دل راه نمی‌دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی، در بخش دیگری از سخنانش، با بیان این که روزهای آینده، روزهای مهمی برای ملت ماست، گفت: ایام انتخابات را در پیش داریم؛ عرصه‌ مهمی که نشان و نماد مردم‌سالاری دینی در کشور است.

رئیس جامعة‌المصطفی افزود:‌ در چهل سال، به عدد هر سال انتخابات در کشور برگزار شده است و مردم در این عرصه حماسه‌ خلق کرده‌اند.

وی اظهار داشت: مردم رکن مستحکم انقلاب اسلامی هستند و در آستانه انتخابات دیگر قرار داریم و به یاری خدا، این انتخابات هم باشکوه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی گفت:‌ این انتخابات باید نماد انسجام ملتمان باشد. به امید آینده بهتر و ساختن ایرانی آزاد، آباد و پیشرفته، دست به دست هم در این انتخابات هم شرکت خواهیم کرد.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار

صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل