ریاست | آموزش | ارتباطات و بین الملل | پژوهش | فرهنگی تربیتی | بین الملل | یادداشت | آرشیو نشریات | چندرسانه ای | پیوندها | ارتباط با ما | العربیة | ENGLISH |
صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل


 تاریخ: پنج شنبه ٦ خرداد ١٤٠٠      ساعت: ١٣:٥٨        شماره خبر: ١١٧٠٦٥          پرینت

نشست مسئولان اداره‌کل روابط عمومی با رئیس، معاونان و مدیران مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی

گروه خبر: مدیرکل روابط عمومی جامعةالمصطفی و برخی از کارکنان این اداره‌کل، با حضور در مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی، در جلسه‌ای با رئیس و برخی مسئولان و معاونان مجتمع، راهکارهای هم‌افزایی بیشتر و ارتباط وثیق در جنبه‌های مختلف را بررسی کردند.

در جلسه اداره‌کل روابط عمومی و رئیس مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی، حجت‌الاسلام والمسلمین کاویانی، ضمن معرفی همکاران شامل حجت‌الاسلام والمسلمین سیدقربان موسوی، معاون آموزش، خانم صباغ، معاون فرهنگی- تربیتی، حجت‌الاسلام والمسلمین کمال عزت، معاون پژوهش و خانم زاملی، مدیر ارتباطات و بین‌الملل مجتمع، با ابراز خرسندی به دلیل برگزاری این جلسه، از اهتمام اداره‌کل روابط عمومی به ارتباط بیشتر با مراکز صفی تقدیر و تشکر نمود و تصریح کرد: با برگزاری چنین جلساتی و همفکری مسئولان جامعةالمصطفی با یکدیگر، جان تازه‌ای در کالبد جامعةالمصطفی دمیده خواهد شد.

رئیس مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی، در ادامه، با اشاره به برخی ویژگی‌های مجتمع، آن را نمونه کوچکی از کلیت جامعةالمصطفی برشمرد که دربردارنده همه حوزه‌های دانشی المصطفی است و اظهار داشت: امروزه و براساس آمار اعلام‌شده، نیمی از جمعیت جهان را بانوان تشکیل می‌دهند و توجه به این قشر عظیم و ارائه خدمات علمی و آموزشی به آنان بسیار ضروری است.

وی با بیان اینکه امروزه، لازم است بانوان شانه به شانه حرکت علمی مردان حرکت نمایند، جلودار بودن آنان را در برخی عرصه‌ها مورد توجه قرار داد و ابراز نمود: نباید به فعالیت‌های بانوان در زمینه‌های گوناگون کم‌توجه بود و لازم است این گونه فعالیت‌ها و دستاوردها به خوبی به جامعه مخاطب عرضه گردد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاویانی، با اشاره به برخی از مراکز همسو با مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی، که آموزش بانوان را عهده‌دار هستند، از برگزاری جلسات هم‌اندیشی متعدد، چندین کرسی نظریه‌پردازی و نشست‌‌های علمی در این مجتمع خبر داد و بیان نمود: لازم است پوشش خبری فعالیت‌هایی که بانوان انجام می‌دهند، هر چه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

رئیس مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی، در ادامه، ظرفیت‌های علمی فراوان مجتمع را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: اگر اداره‌کل روابط عمومی پیگیری لازم را انجام دهد، زمینه‌ ارتباطات علمی در عرصه بین‌المللی بیش از پیش فراهم می‌گردد.

وی ضمن تأکید بر نقش روابط عمومی در تقویت روزافزون ارتباطات بین‌مجموعه‌ای، هم‌افزایی بین‌ مجموعه‌های جامعةالمصطفی را ضروری برشمرد و تصریح کرد: روابط عمومی توانمندی زیادی در انعکاس ظرفیت‌های فراوان جامعةالمصطفی دارد و می‌تواند موتور محرکه بخش‌های دیگر المصطفی در این زمینه باشد.

در ادامه، آقای الله‌اکبری نیز همکاران روابط عمومی حاضر در جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظمی، رئیس اداره اطلاع‌رسانی و خبرگزاری، حجت‌الاسلام والمسلمین کبیری، رئیس اداره ارتباطات و تبلیغات و آقایان فلاحی، مقدمی و حجازی، همکاران بخش های مختلف روابط عمومی را معرفی نمود و ضمن گرامیداشت مناسبت‌های مختلف و اشاره به سالروز شهادت شهدای احد و حضرت حمزه(سلام الله علیه) و گرامیداشت وفات عبدالعظیم حسنی، مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی را از مجتمع‌های فعال جامعةالمصطفی برشمرد و با اشاره به ظرفیت‌های فراوان این مجتمع و اداره‌کل روابط عمومی، خاطرنشان ساخت: با توجه به ویژگی‌های مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی و رویکرد ارائه خدمات علمی و آموزشی آن به بانوان، اداره‌کل روابط عمومی اهتمام ویژه‌ای در تقویت ارتباطات با این مجتمع دارد.

مدیرکل روابط عمومی با اشاره به نقش خبرگزاری جامعةالمصطفی در برقراری ارتباط با خبرگزاری‌های دیگر و تبادلات خبری با آنها، رویکرد پایگاه خبری جامعةالمصطفی (المصطفی‌نیوز) و نشریه خبری- اطلاع‌رسانی جامعةالمصطفی (پیام المصطفی) را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: دسترسی حداکثری به فضای رسانه‌ای کشور، مورد اهتمام اداره‌کل روابط عمومی جامعةالمصطفی است.

وی، در بخش دیگری از سخنانش، ابراز داشت: با توجه به نظر رئیس جامعةالمصطفی در ارایه چهره علمی جامعةالمصطفی، اداره‌کل روابط عمومی نیز پوشش خبری فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی جامعةالمصطفی را وجهه همت خویش قرار داده است و انتظار داریم مراکز و مجتمع‌‌های آموزشی المصطفی نیز در این زمینه همکاری روزافزون داشته باشند.

آقای الله‌اکبری افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی، همواره، بر وجهه علمی، حوزوی، دانشگاهی و بین‌المللی جامعةالمصطفی تأکید ورزیده و ما نیز لازم است در ارائه خدمات و فعالیت‌های علمی و آموزشی جامعةالمصطفی و برجسته سازی آن  به جامعه جهانی بکوشیم.

وی ضمن تأکید بر اهتمام مسئولان مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی در ارسال اخبار فعالیت‌های مختلف مجتمع به اداره‌کل روابط عمومی، ارتباط روزافزون و هم‌افزایی بیشتر مراکز جامعةالمصطفی را زمینه‌ساز تحقق اهداف، آرمان‌ها و رسالت‌های جامعةالمصطفی برشمرد و ارتباط مستقیم مراکز و مجتمع‌های جامعةالمصطفی را با خبرگزاری‌ها، صدا و سیما و نشریات آسیب‌زا دانست و از مسئولان مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی خواست این گونه ارتباطات را به اداره‌کل روابط عمومی جامعةالمصطی ارجاع دهند.

همچنین خانم صباغ، معاون فرهنگی- تربیتی با اشاره به فعالیت‌های این معاونت، اهمیت فضاسازی در مجتمع را در مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی نیز ظرفیت‌های علمی مجتمع آموزش عالی بنت‌الهدی را یادآور شد و بر استفاده از این ظرفیت‌ها تأکید ورزید.

خانم زاملی نیز ضمن ارائه گزارشی از سایت و فعالیت‌های اداره ارتباطات و بین‌الملل مجتمع، بر تأمین امکانات مورد نیاز فعالیت­ها تاکید نمود.

در ادامه، حاضران در جلسه نظرات خود را در زمینه‌های مختلف اعلام و تبادل نظر نمودند. این نشست با حضور بر سر مزار شهید گمنام مدفون در مجتمع پایان یافت.

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار

صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل