ریاست | آموزش | ارتباطات و بین الملل | پژوهش | فرهنگی تربیتی | بین الملل | یادداشت | آرشیو نشریات | چندرسانه ای | پیوندها | ارتباط با ما | العربیة | ENGLISH |
صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل


 تاریخ: دوشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٩      ساعت: ١٤:٣٣        شماره خبر: ١١٦٠٦١          پرینت

دیدار اعضای هیئت مدیره کوثر با رئیس جامعةالمصطفی

گروه خبر: اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی کوثر، با حضور در سازمان مرکزی جامعةالمصطفی، با حجت‌الاسلام والمسلمین‌ دکتر عباسی دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس جامعةالمصطفی در این دیدار، ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی کوثر، اظهار داشت: همت، تجربه و تدبیر مسئولان مرکز خرید کوثر، زمینه‌ساز آینده‌ای روشن برای این مرکز است و سرمایه‌ای مهم و ارزشمند برای مجموعه به شمار می‌آید.

وی، با اشاره به صمیمیت و همراهی اعضای هیئت مدیره فروشگاه کوثر در کنار هدف معنوی و مخلصانه، خاطرنشان کرد: همیشه تغییر و تحول با مقاومت‌ها و مشکلاتی همراه است، ولی آنجا که به اطمینان دست یافتیم، این تغییر می‌تواند مفید باشد. با همفکری و هم‌اندیشی باید در این زمینه اقدام نمود و پویایی مجموعه نیز محصول همین نگاه تحولی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ دکتر عباسی نظام تکاملی عالم را مبتنی بر حرکت و پرهیز از سکون دانست و گفت: خوشبختانه، در مدت اخیر اقدامات تحولی بسیار خوبی در شرکت تعاونی کوثر صورت گرفته که شایسته است مورد تقدیر قرار گیرد.

رئیس جامعةالمصطفی با اشاره به لزوم حمایت از معشیت طلاب از محل درآمد جامعةالمصطفی از مرکز خرید کوثر، یادآور شد: باید طراحی صورت پذیرد که بخشی از منفعت مرکز خرید کوثر به معیشت طلاب جامعةالمصطفی و ارائه بسته‌های معیشتی اختصاص یابد.

وی تنوع روش‌های ارائه خدمات را ضروری دانست و تصریح کرد: فرهنگ خرید غیرحضوری در سال‌های اخیر رونق یافته و در حال گسترش است. این نکته باید مورد توجه مسئولان فروشگاه قرار گیرد و بسترهای لازم برای ارائه این خدمت فراهم شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ دکتر عباسی توجه به مسائل فرهنگی را بسیار مهم دانست و گفت: فضای فرهنگی فروشگاه کوثر باید متناسب با نام این فروشگاه و انتساب آن به جامعةالمصطفی و از نظر فرهنگی نمونه فروشگاه اسلامی باشد. دست یافتن به این هدف، نیازمند طراحی و برنامه‌ریزی دقیقی است و در صورت نیاز در این زمینه باید کمیته ویژه‌ای شکل گیرد.

رئیس جامعةالمصطفی کسب سود کمتر در برابر خوشنامی و ارائه خدمت بیشتر به شهروندان را از ویژگی‌های فروشگاه کوثر برشمرد و گفت: نمی‌توانیم به هر بهایی به دنبال کسب منافع اقتصادی باشیم و باید حتماً در برنامه‌های این فروشگاه، ارائه خدمات منصفانه به قشرهای مختلف مردم در اولویت قرار گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ دکتر عباسی، در بخش پایانی سخنان خود، به بیان برخی نکات درباره برنامه‌های آینده شرکت تعاونی کوثر، مانند افزایش شعب، بهبود روزافزون بهره‌وری، همکاری با مراکز و نهادهای همسو، استفاده از تحلیل‌های علمی برای طراحی نحوه ارائه خدمات و... پرداخت.

شایان ذکر است در ابتدای  این جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین‌ مشایخی، رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی کوثر، ضمن تقدیر از پشتیبانی رئیس جامعةالمصطفی از فروشگاه کوثر، به ویژه در زمینه توسعه و راه‌اندازی شعبه دوم فروشگاه، ابراز داشت: توسعه و گسترش فعالیت‌ها با وجود همه چالش‌ها، برای شکوفایی و پیشرفت هر مجموعه‌ای ضروری است و البته در شرکت تعاونی کوثر تلاش می‌شود این توسعه با کمترین هزینه و بیشترین بازده صورت گیرد.

وی، ضمن تقدیر از زحمات نیروهای خدمتگزار فروشگاه کوثر، یادآور شد: مدیریت مناسب مباحث مالی موجب شد شعبه دوم فروشگاه با کمترین هزینه راه‌اندازی گردد و هم‌اکنون - خوشبختانه- از نظر اقتصادی نیز فروشگاه در وضعیت مناسبی قرار دارد.

گفتنی است در این جلسه، آقایان القاصی، ضیائی و خلخال، گزارشی از فعالیت‌های مرکز خرید کوثر ارائه نموده، دیگر اعضا نیز نظرات خود را بیان کردند.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جدیدترین اخبار

صفحه اصلی ریاست آموزش ارتباطات و بین الملل پژوهش فرهنگی تربیتی بین الملل