اطلاعیه دعوت به حضور در مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۴ و ۱۵ خرداد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم طی اطلاعیه ای مردم بصیر و انقلابی قم را به حضور در مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام (قدس سره) و قیام خونین 15خرداد دعوت کرد.

اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«راه امام خمینی(ره)، راه نجات این کشور، هم در آغاز انقلاب، هم در دوران حیات آن بزرگوار بود و هم امروز هست» .

حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی

چهاردهم و پانزدهم خردادماه یادآور دو حادثه بزرگ و فراموش نشدنی حول شخصیتی بی بدیل و اثر گذار در تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی است. نیمه خرداد سالروز قیام و همچنین عروج مردی است که ظهور و حیات انقلاب اسلامی مرهون اندیشه پاک، خالص و الهی اوست.

۱۵ خرداد ماه نقطه آغاز نهضت و بیداری اسلامی مردم ایران و روز خلق حماسه ای ماندگار در دفاع از اسلام و مجاهد تربیت یافته مکتب تشیع است.

قیام جاودانه و خونین ۱۵ خرداد که از قم آغاز شد و خون شهرهای دیگر را نیز در دفاع از باورهای دینی و مقام مرجعیت حضرت امام خمینی رحمت الله علیه به جوش آورد نقطه عطف و جرقه ای بود برای انقلاب مردم ایران که در برابر حکومت ظلم و استبداد شاهنشاهی به وقوع پیوست.

۱۴ خردادماه نیز سالروز عروج و ارتحال جانگداز همان بزرگمرد مجاهدی است که نظام اسلامی را با برچیدن نظام طاغوت بنیان نهاد و ندای توحید را در سراسر عالم سرداد.

بزرگداشت امام عظیم‌الشأن این شخصیت برجسته و چهره به یادماندنی تاریخ، فرصت مغتنمی است تا با عمل به تأکیدات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی مبنی بر توجه به ابعاد والای شخصیتی احیاگر اسلام ناب محمدی J و بهره‌گیری از بیانات آن امام بزرگوار در خصوص گفتمان و شعارهای انقلاب یاد و نام ایشان گرامی داشته شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت خصوصاً رئیس جمهور شهیدمان آیت الله رئیسی و دعوت از مردم عزیز برای خلق انتخاباتی حماسی و پرشور و برگزیدن رئیس جمهور مکتبی دیگری از جنس مردم و دارای روحیه انقلابی و جهادی، مردم بصیر و انقلابی قم را به شرکت در مراسم‌هایی که به مناسبت بزرگداشت سی و پنجمین سال عروج امام مهربانی‌ها و بزرگداشت یوم الله ۱۵ خرداد اعلام و برگزار خواهد شد دعوت می‌نماید.